Książka "Turystyka akademicka 1906 – 2016"

W dniu 4 października 2016 roku, w 60 rocznicę powstania Almaturu na rynku księgarskim ukazała się wydana przez Wydawnictwo „Kto jest Kim” książka: „Turystyka akademicka 1906 – 2016. Prezentowana książka to zbiór esejów, referatów, opracowań naukowych i wspomnień dotyczących akademickiego ruch turystycznego w Polsce, w XX wieku.

Jest to jednocześnie album, bogato ilustrowany zdjęciami, również z XIX wiecznych archiwów, pokazujący niezapomniane obrazy i ludzi ze środowisk akademickich Warszawy, Krakowa, Wilna i Lwowa tworzących zręby turystyki już na przełomie XIX i XX wieku. Książka „Turystyka akademicka 1906 – 2016. 60 lat BPiT Almatur” to: 334 strony, 3 rozdziały, 27 materiałów ukazujących różne obszary wspólnego tematu: turystyka akademicka. To także ponad 100 zdjęć  obrazujących wizualnie idee, ludzi i krajobrazy.

Przedsprzedaż

Książkę można nabyć w przedsprzedaży do dnia 9 października włącznie promocyjna cena wynosi 30 zł. Zamówienia dokonujemy poprzez wysłanie widomości na adres biuro(at)almatur.pl Prosimy o podanie informacji o ilości zamawianych książek, oraz sposobu dostawy zryczałtowany koszt dostawy w Polsce wynosi 7,2 zł.

Zamów podczas Benefisu 60 lat

Goście naszego Benefisu 60 lat w dniu 8 października, będą mogli zakupić książkę w foyer.
Promocyjna cena w tym dniu wynosi 30 zł. Mogą Państwo wcześniej zarezerwować książki pisząc na adres biuro(at)almatur.pl

Zamówienia od 10 października

Od dnia 10 października cena książki wynosi 40 zł. Zamówienia dokonujemy poprzez wysłanie widomości na adres biuro(at)almatur.pl Prosimy o podanie informacji o ilości zamawianych książek, oraz sposobu dostawy zryczałtowany koszt dostawy w Polsce wynosi 7,2 zł.