Ponad 60 lat pokazujemy świat w niebanalny sposób!

Almatur to najdłużej działające biuro podróży w Polsce, które już od 1956 roku buduje swoją pozycję w branży turystycznej.

Przez ten czas zmieniliśmy się dla Was przejechaliśmy świat wzdłuż i wszerz, począwszy od Polski, poprzez kraje ościenne aż po antypody. Ostatecznie znaleźliśmy się na pozycji lidera w organizacji obozów młodzieżowych.

Każdego roku oferujemy naszym Klientom ponad 500 propozycji wyjazdów w najpiękniejsze zakątki świata. Wieloletnie doświadczenie i dążenie do perfekcji zostało docenione przez wiele organizacji. 

Globus 2016

Podczas uroczystego otwarcia Targów Turystycznych Tour Salon 2016 zostaliśmy uhonorowani nagrodą Polskiej Izby Turystyki "Globus".

Nagroda została przyznana za całokształt działań na rzecz promocji i rozwoju turystyki, a w szczególności za szereg nowatorskich działań na rzecz propagowania aktywnego wypoczynku, w tym zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży, jak również za konsekwentne umacnianie pozycji lidera na rynku w segmencie turystyki młodzieżowej poprzez kreowanie nowych, unikalnych programów tematycznych w oparciu o aktualnie obowiązujące trendy.

Wawrzyn Polskiej Turystyki 2016

Całokształt naszych dokonań na przestrzeni lat został uhonorowany prestiżową nagrodą - Wawrzynu Polskiej Turystki.

Nagroda dla nas ważna, szczególnie, iż w kapitule konkursu zasiadają zarówno przedstawiciele branży turystycznej, jak i osoby zawodowo związane z tym sektorem.

Touroperator Roku 2014

W roku 2014 Izba Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Dolnośląską Izbą Turystyki i Regionalnymi Izbami Turystyki nagrodziła nas tytułem Touroperatora Roku w konkursie na organizatora wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Wyboru laureatów dokonują agencyjne biura podróży, co dodatkowo potwierdza status biura Almatur jako lidera wyjazdów dla dzieci i młodzieży.

Certyfikat jakości Kidzone

W roku 2013 otrzymaliśmy certyfikat jakości Kidzone, wyróżnienie któremu patronuje Rzecznik Prawa Dziecka, potwierdzający najwyższą jakość i poziom bezpieczeństwa organizowanych przez nas obozów i kolonii.